FUNKCINĖ NEUROLOGIJA

Funkcinė neurologija – viena įdomiausių ir sudėtingiausių medicinos atšakų, kurios tikslas – pagerinti CNS veiklą, atstatyti sensorinę motorinę homeostazę, reliatyvią veiklą ir didinti prisitaikymo galimybes įvairiuose veiklos lygiuose. Fizinė sveikata yra tinkama skeleto-raumenų, endokrininės ir vegetacinės sistemos veikla. Judėjimas yra mūsų pagrindinė veikla. Viskas, ką mes darome kaip žmonės, reiškia judėjimą tam tikru lygmeniu. Kvėpavimas, virškinimas, matymas, klausa, kalbėjimas, šypsojimasis ir kiti judesiai yra kontroliuojami mūsų variklio sistemos. Mūsų vertikalią poziciją ir orientaciją erdvėje kontroliuoja įvairūs refleksai. Kiekvienas raumuo organizme yra atsakingas už tam tikrą veiksmą. Judėjimai yra sudėtinga raumenų grupių sąveika. Jei dėl kokios nors priežasties konkretus raumuo, nėra tinkamai integruotas į judesį, jis gali paveikti visą kūną. Visos kūno sistemos turi specifines funkcijas ir visi jie yra tarpusavyje susiję ir veikiami įtakos.

Gydymas apima visas kūno vietas(nugarą, kaklą, pečius, kelius, pėdas ir kita), nepaisant, kokia šios disfunkcijos atsiradimo priežastis: sportas, fizinis darbas, hobis, netaisyklinga laikysena ar kt. Pagrindinis gydymo tikslas yra atkurti optimalią nervų sistemos refleksinę veiklą. Tai apima jo motorinį, vegetatyvinį ir jutimo atsaką, dėl kurio pacientui nepatinka skausmo ar diskomforto simptomai.

Susisiekite su mūsų specialistais, nurodytais kontaktais ir gaukite išsamią informaciją, apie jūsų konkretų atvejį. Specialistas pasiūlys jums išsamų kūno bei nervų sistemos ištyrimą.

Taikant funkcinės neurologijos metodus,  galime išspręsti dauguma  įvairių funkcinių sutrikimų.