GYDOMOJI MANKŠTA

Gydomoji makšta jums padės atstatyti sutrikusius judesius, grąžinti jėgas bei valdyti, suprasti skausmą. Mankštoje įgysite daugiau pasitikėjimo ir pagerinsite laikyseną. Mankštindamiesi įgysite puikią nuotaiką,pasitikėjimo dėl naturalaus seratonino išsiskyrimo mankštos metu, kuris gerina smegenų veiklą, padeda atsipalaiduoti.

Mankštą ruošia ir veda medicininį išsilavinimą turintys specialistai. Taip užtikrinama kokybė ir parenkami geriausi pratimai pagal sutrikimo pobūdį bei fizinį pajėgumą.

Tai yra ne tik puikus būdas atstatyti jėgas ir pagerinti judėjimo sistemos sutrikimus, bet ir išlikti sveikam, aktyviam ir stipriam!

Jums rekomenduojame makštą jeigu:

  • Kenčiate nuo skausmo (galvos, kaklo, nugaros, sąnarių srityje);
  • Tikitės maksimaliai atsistatyti po traumos;
  • Norite fiziškai pasiruošti varžyboms (parinkti krūvius);
  • Po gimdymo arba būsimoms mamytėms (pasiruošti gimdymui stiprinant pilvo, dubens dugno raumenis);
  • Jei turite viršsvorio, gydomoji mankšta padės normalizuoti medžiagų apykaitą bei pagerinti bendrą vidaus organų veiklą;
  • Turite širdies veiklos ir kraujotakos sutrikimų (širdies yda, išsiplėtusios venos, patyrę insultą);
  • Turite skoliozę (struktūrinės funkcijos gerinimas, progresavimo stabdymas).

Gydomąsias mankštas yra rekomenduotina pradėti po individualios konsultacijos pas kineziterapeutą. Konsultacijos metu surenkama ligos istorija, atliekami specialūs testai, kurie padeda įvertinti kūno raumenų tonusą, laikyseną, įvertinti problemą. Po ištyrimo objektyviai įvertinus situaciją parenkamas geriausias būdas, kaip efektyviausiai išspręsti problemą – sudaromas gydymo planas.

Ypač svarbu, kad kineziterapijos užsiėmimai būtų sistemingi. Gydomojo kurso metu palaipsniui yra didinamas užsiėmimų krūvis, judesių amplitudė, pratimų pakartojimų skaičius, jų sudėtingumas ir intensyvumas.